niedziela, 22 września 2013

Pokoik naszej Tośki, zwanej czasem Antoinette :)

Dzisiaj króciutko i choć po długiej nieobecności, jak zwykle brak czasu. Chcę Wam pokazać kawałek pokoiku a właściwie jego kącika mojej maleńkiej siostrzenicy, która dzieli pokój - sypialnię ze swoimi rodzicami.
Antonina zwana przez nas zazwyczaj "Tośkiem" lub w przypływie rozmiłowania francuskimi klimatami Antoinette( czyt. Antuanet), co zdecydowanie mnie-cioci najbardziej się podoba.
Mieszkanko od niedawna zamieszkałe przechodzi swoje remonty (badzoo wyczerpujące,ze wszystkim co każdy "remociarz" na swojej drodze może napotkać),powoli następuje część najprzyjemniejsza ,czyli moje ukochane durnostojki i kurzołapki ale jak ja mawiam, w głowie rodzą się pomysły a w portfelu muszą na te okoliczności - pieniądze, więc pomysłów jest już trochę, finanse SIĘ gromadzą. Pokażę wam z czasem całe mieszkanko ale wiadomo,że niechętnie oglądamy rozrzucone ręczniki czy brudne garnki,tak więc ...będzie czas na aranżację- będą fotki :)
Dziś tylko kawałek pokoiku TOŚKA, z cyklu "BEFORE I AFTER" I LITERKI dla kilku cudownych dziewuszek jakie przyszły na świat wśród moich bliskich :)


W rameczkach Tośkowa pierwsza koszulinka,pierwsze skarpetusie,które kupione były od lalki,bo taka była maleńka i szpitalna opaska z rączki...

Witrynka będzie biała, ale ciągle ten czas...
Nie mogę znaleźć fotek starego pokoju z tego kącika ale ogólnie było TAK
 c.d.n. :)

                                                        Pozdrawiam


7 komentarzy:

 1. no jest niebo a ziemia :)
  pięknie się zrobiło

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy kącik :) Jak oglądałam zdjęcia tak pomyślałam sobie,że witryna fajnie by się prezentowała w bieli a potem doczytałam,że i tak się stanie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak pięknie, czysto i jaki porządek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny pokoik o wiele przestronniejszy w tej aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te nuty z tła utrudniają czytanie tekstu, a szkoda, bo chętnie bym poczytała :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz,w wolnej chwili się z nim zapoznam :)